Diğer Makinalarımız

Traş Makinaları

ER/BC11 TOP TRAŞ MAKİNASI

ERBC/11 Tek top traş makinası vibrasyon ve servo motorlar yardımıyla otomatik olarak taşınan toplar üzerinde elmas kalem ile çeşitli desenler oluşturabilmektedir. Dokunmatik ekran üzerinde ki veriler değiştirilerek topun üstünde yeni desenler oluşturmak mümkündür.

ERBC/11 tek top traş makinasında 9 adet servo motor bulunmaktadır. Makina dakikada 16 adet top üzerinde hassas bir kesim yapabilmektedir. Ayrıca makinanın kontrolü 10” dokunmatik ekran üzerinde sağlanmaktadır.El çarkı ise hassas ayarların yapılmasını kolaylaştırır.

ER/D 12 DİK TRAŞ MAKİNASI

ER/D 12 traş makinası, iki yatay kafa ile zincire düz klavuz kanal üzerinde kesim yapmaktadır. Zincirin kaleme yaklaşması üç ayrı pozisyonlama ile yapılabilmekte olup, kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. ER/D 12 traş makinası zincirler üzerinde tek seferde 4.6 ve 8 köşe kesim yapabilmekte olup, ayrıca top zinciri de traşlayabilmaktedir.

ER/D11 TAMBUR TRAŞ MAKİNASI

ER/D11 elmas kalemle kesme makinası 0.25 mm ve 8.0 mm çap aralığındaki içi boş – içi dolu zincir, şarnel, tel vs. gibi mamüllere çevresinde 360° dönüş yaparak parlatma işlemi uygulamaktadır. Ayrıca kullanıcı yüzey üzerinde programlanmış olan desenleri çalışabilir veya yeni desenler yaratabilir.

ER21 KURU TRAŞ

Elmas kalem kullanarak ve zincir üzerinden talaş kaldırılarak parlak bir yüzey oluşturan makinadır. 16.000 D/dk. RPM hızı olan freze kafasında yüksek hız rulmanları kullanılmıştır. Büyük disk ebatları ile geniş bir zincir ölçü aralığı imkanı mevcuttur. Sağ ve sol olmak üzere tek seferde iki yüzeyi birden bitirme imkanı sunmaktadır.

Pres Makinaları

ER14 ZİNCİR PRES MAKİNASI

ER14 Zincir Pres Makinası, 20 ton basınç 1200 devirde zincir presleme makinası. Yapı şekliyle kalıbın kolayca bağlanması ve ayarlanması basitleştirilmiştir. Stronk ayarı yandaki volant yardımıyla kolayca yapılabilir. Her kalınliktaki zinciri kolaylıkla presleme gücüne sahiptir.

Tavlama Makinaları

ER17 TAVLAMA MAKİNASI

Fırında Pnomatik Asansör Amonyak Ayrıştırması ve tertibatı zaman ayarı ve kumanda valfler vardır. Cehennemlik 1200°C ısıya dayanıklıdır. Rezistans degişimi basit şekle indirilmiştir. Tel veya astar tavlama işlemi sırasında kapalı ve oksijensiz bir ortamda çalışıldığında parlak bir yüzey elde edilir.

ER/BTV 11 BORU TAVLAMA MAKİNASI

ER/BTV 11 Boru Tavlama  Makinası, tel ve astar için hassas tavlama yapmak amacıyla tasarlanmıştır. Özellikle ince tellerle yapılan zincirlerin tav hassasiyeti çok önemli olmakta, telin her bölgesindeki sertlik derecesinin eşit olması gerekmektedir.

ER/BTV 11, bu hassasiyete sahip olmakla birlikte, aynı anda 3 farklı mikronda tel tavlama imkanı sunmaktadır. Ayrıca tavlanan tel veya astar gezici kılavuzlar yardımıyla makaraya muntazam şekilde sarılmaktadır. 

Kurutma Makinaları

ER19 SANTRİFÜJÖR KURUTMA

ER19 SANTRİFÜJÖR KURUTMA, Kurutmada otomatik zaman ayarı, otomatik sensör vardır. Bütün havaya karşı hassas noktalar paslanmaz malzemeden yapılmıştır. Emniyet olarak fren konulmuştur.

Makina Aparatları

ER26 TEL GERGİ SİSTEMİ

ER26 Tel Gergi Sistemi, Tel gerginliğini sabit tutmaya yarayan bir aparattır. Ayrıca, tel bittiğinde makinanın durmasını sağlar. Her makinada kullanılabilir.

ER25 DÖNER TABLA

ER25 Döner Tabla, Forse türü zincirlerde kullanılmaktadır. Makinanın çalışma hızına göre tur sayısını otomatik ayarlayan bir aparattır.

YEDEK PARÇA

Her marka ve model zincir makinasına göre Traş Diski, Bıçak, Fason, Helezon, Pincer, Pres Kalıbı, Şiş gibi yedek parça özel olarak imal edilir.

Kaynak Fırını

ER18 TÜNEL KAYNAK FIRINI

Zincir Kaynak yapımında kullanılan bir makinadır. 900°C içerisinde dönerek çalışan taşıyıcı palet üzerinde aldığı zincirleri sıcak bölgeden geçirerek kaynak işlemi meydana getirir. Sıcak bölgenin devamında bulunan soğutma ceketinden geçerek diğer tarafa taşır. 1200°C’ye dayanıklı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Amonyak gazı ile atmosfer kontrollü çalışır. Termostat kontrollü, ısı ayarlanabilir, otomatik kapanma ve haftalık çalışma saatleri kullanıcıya kolaylık getiren özelliklerdir.

Kesme Makinası

ER/ZK 11 ZİNCİR KESME MAKİNASI

ER/ZK 11 Zincir Kesme Makinası, her model zinciri istediğiniz boyda, aralıkta ve sayıda kesmenizi sağlamak için dizayn edilmiştir. Ayrıca kestiğiniz zinciri makinanın içinde muhafaza edebilirsiniz.